BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Meistras ir Margarita - knyga, kurią turi perskaityti kiekvienas

Meistras ir Margarita, viršelis
Šį mėnesį užsibrėžiau perskaityti “Meistras ir Margarita”. Deja ji išversta iš rusų į lietuvių kalbą. Tikiuosi vertimas nenuvils (iš rusų kalbos vertė Algimantas Mikuta), nes esu pasiryžusi šį kūrinį surasti originalo kalba ir lėtais žingsneliais pamėginti perskaityti. Kol kas mano bibliotekėlėje tik lietuvių ir anglų kalbomis išleistos knygos, o vietą savo atrado tik rusų kalbos vadovėliai. Bet viskas po truputėlį įsivažiuoja.

Jei kam teko perskaityti šią knygą originalo kalba, labai laukiu atsiliepimų ir komentarų.

Rodyk draugams
Versli biblioteka

Becoming a Successful Intrapreneur

Prieš kelias dienas mano rankose atsidūrė knyga, kurios turinys suintrigavo ne dėl savo spalvingo viršelio, bet pavadinime slypinčios minties “Becoming a Successful Intrapreneur: A Practical Guide to Creating an Innovative Information Service” (liet. Kaip tapti sėkmingu verslininku: praktinis gidas kuriantiems naujoviškas informacijos paslaugas). Jau ir anksčiau buvo apie tai kalbėta, bet informacijos ieškojau tik anglų kalba, todėl visi gauti paieškos rezultatai buvo iš užsienio tinklaraščių. Vienas iš tokių pavyzdžių:
What is Entrepreneurial Librarianship?
http://infospace.ischool.syr.edu/2013/06/05/what-is-entrepreneurial-librarianship/

Šia tema pradėjau domėtis, kadangi grįžus po atostogų reikėjo suderinti bibliotekos biudžetą ir pagrįsti bibliotekos teikiamas paslaugas ir išteklius. Tikriausiai ne viena susidūriau su tokia problema, bet kadangi mano mokykla yra tarptautinė, todėl reikia ieškoti užsienio pavyzdžių. Nors gal toli ir nereiktų žvelgti, jei būtų galima su kuo pasitarti ir vietinėje rinkoje.

Rodyk draugams